Εθισμός στο Διαδίκτυο - Εκδήλωση

P-1

Σε συνεργασία με το Υπουργείο Υγείας πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας δράση ευαισθητοποίησης με θέμα «Εθισμός στο Διαδίκτυο» την Τετάρτη, 20-03-2024.

Οι υπεύθυνες του Κέντρου Υγείας Θεσπρωτικού κ. Διαμάντη Σταματία και κ. Σταμάτη Αλεξία, ενημέρωσαν και ευαισθητοποίησαν τους μαθητές στο πλαίσιο της Αγωγής Υγείας, κρατώντας αμείωτο το ενδιαφέρον τους σε όλη τη διάρκεια της δράσης και συμβάλλοντας στον προβληματισμό, αλλά και την αυτοσυνειδησία των μαθητών.

Οι μαθητές, οι εκπαιδευτικοί και η διευθύντρια του σχολείο ευχαριστούν τις υπεύθυνες της δράσης για αυτή την ωφέλιμη για όλους συνεργασία!

me-upostirizo

Image 003