ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ στις 12-12-2014 ΕΩΣ 14-12-2014

Για την τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή του σχολείου μας στην Αθήνα η οποία θα πραγματοποιηθεί από τη Παρασκευή 12-12-2014 έως και την Κυριακή 14-12-2014.

ΠΑΡΕΛΗΦΘΗΣΑΝ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ:

1. BOYTAS TOURS
    1.  Hotel Stanley 4* σε τρίκλινα κυρίως δωμάτια οι μαθητές και μονόκλινα οι καθηγητές 69? ανά μαθητή
    2. Hotel Titania 4* 86? με ημιδιατροφη
  2. ΚΤΕΛ Ν. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ε.
    1. Hotel Titania 4* με πρωινό και με ημιδιατροφή το κόστος είναι 81,70? ανά μαθητή
    2. Hotel Stanley 4* με πρωινό 67? ανά μαθητή
    3. Crystal City 3* με πρωινό το κόστος είναι 66? ανά μαθητή
  3. KOSMAS TOURS
    1. Hotel Stanley σε δίκλυνα και τρίκλινα δωμάτια για τους μαθητές και μονόκλινα για τους καθηγητές, με πρωινό σε μπουφέ Αμερικανικού τύπου 66? ανά μαθητή.
  4. ConneCtion travel
    1. Hilton Athens 5* : 109 με πρωινό
    2. St George Lycabettus 5* : 109 με πρωινό
    3. Athens Ledra 5* : 109 με πρωινό
    4. Crandris Metropolitan 5* : 104 με πρωινό - 118 με ημιδιατροφή
    5. President 4* : 92 ? με πρωινο ? 102 με ημιδιατροφη
    6. Zafolia/Athenean Cullirboe/Airotel Parthenon 4* : 95? με πρωινό ? 99 ? με ημιδιατροφη
    7. Athens Atrium/Titania / Illissos 4* : 85? με πρωινό και 89? με ημιδιατροφή
    8. Novus/Stanley 4* : 77? με πρωινο ? 87? με ημιδιατροφη
    9. Acropolis select/ BW Museum/ Oscur 3* : 81? πρωινό ? 89? με ημιδιατροφή
    10. Candia Hotel/Golden City / Crystal city 3* 74? με πρωινο ? 79? με ημιδιατροφή.

Η επιτροπή που συγκροτήθηκε από την Διευθύντρια του Σχολείου κα Φίντζου Δήμητρα με αρμοδιότητα και ευθύνη των παραπάνω προσφορών (αριθμ. πράξης 3/06-11-2014 (πράξη Διευθύντριας) ), αφού ανοίχθηκαν οι φάκελοι με τις προσφορές και αξιολόγησε τις προσφερόμενες τιμές και υπηρεσίες, επιλέγει το ΚΤΕΛ Ν. Πρέβεζας για την πραγματοποίηση της εκδρομής, το οποίο και προσέφερε την πλέον συμφέρουσα τιμή και παράλληλα πληροί τις προϋποθέσεις που απαιτούνται για ασφαλή μετακίνηση των μαθητών και συνοδών καθηγητών προς και από την Αθήνα. Από τα τρία ξενοδοχεία που προτάθηκαν από το ΚΤΕΛ η επιτροπή επέλεξε το ξενοδοχείο Crystal City 3* όπου με πρωινό το κόστος είναι 66? ανά μαθητή.

ΦΙΝΤΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ